Evden Eve Nakliyat

DEVAM

Ambalajlama

DEVAM

Depolama

DEVAM

Yılmaz Evden Eve Nakliyat

Yükümüz Çok Agır Çünkü Sorumluluk Tasıyoruz ...

8 kişilik çalışma ekibimiz içerisinde su tesisatçısı, marangoz ve elektrikçimiz mevcutur. Tüm eşyalarınızı güvenceye alıyor ve sigortalı olarak taşıyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey özel eşyalarınızı toparlamak ve buzdolabı vb. elektrikli eşyaları fişten çekmek, taşımaya 1 gün kala çalıştırmamak ve ekibimizi beklemek.

YILMAZ nakliyat olarak giyim eşyalarınızı da zarar görmeden askılı sistemle taşıyoruz.

Şu ana kadar gösterdiği başarıları ve güvenilir hizmeti her zaman gösterecektir.
Taşımacılık sektöründe ilk olarak 1 araç ile başlayan YILMAZ EVDEN EVE NAKLİYAT gösterdiği üstün hizmetlerine şimdi 10 araç ile devam etmektedir. Sizin için her zaman taşımacılık sektöründe tek isim olacak..

Taşınacak evinize isteyeceğiniz ekspertiz elemanımız evinizde taşınacak bütün eşyaları görmeli, kamyon büyüklüğüne ve sigorta bedeline karar kılmalıdır.
Ekspertiz aynı zamanda hizmet elemanlarının seçiminde bu tespitte yapar.Taşımada çok özel itina görecek eşyaların tesbitide ekspertiz görevleri arasındadır. Taşıma ekibimiz içerisinde konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ve montör elemanları bulunur.

Eşyalarınız uzman ellerde sökülür gideceği yerde monte edilir. Nakliye günü ve saati kararlaştırılarak nakliye sözleşmesi yapılır. Kafanızda hâlâ soru işaretleri mi var? Sitemizi dolaşın. Eğer hâlâ istediğiniz bilgilere ulaşamadığınızı düşünüyorsanız, ofisimize bekleriz; bize telefon açabilirsiniz veya bir e-mail ile bize ulaşabilirsiniz.

YILMAZ Nakliyat Evden eve nakliyat çözümlerinde adı üzerinde olduğu gibi sektörde YILMAZ konumda olup evden eve nakliyat çözümlerini olması gerektiği gibi gerçekleştirerek Evden Eve Nakliyat işlerinizde müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmaya devam ediyor. Ayrıca fabrika, ofis, nakliyesi vs. gibi hizmetlerinde ambalajlama konusunda kaliteli hizmet veriyoruz.

Evden eve nakliyatta monte, demonte, ambalajlama ve yerleştirme olarak nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat haricince bürodan büroya nakliyat, ağır eşya nakliyesi, şehiriçi şehirler arası nakliyat, fuar ve stand hizmetleri, dağıtım ve promosyon, ses ve ışık sistemleri ve banka nakliye hizmetlerimizlede hizmetinizdeyiz.